...czyli nowoczesna metoda terapii i treningu mózgu

PSYCHOLOG
mgr Dagmara Jurasz-Siwińska
  504 964 613

Co to jest Biofeedback?


 

Biofeedback – jest to innowacyjna metoda terapii usprawniająca pracę mózgu i pozwalająca nauczyć się kontroli nad procesami zachodzącymi w organizmie (na zasadzie biologicznego sprzężenia zwrotnego).

Został stworzony przez naukowców z ośrodka szkolenia astronautów w NASA i od kilku lat z coraz większym powodzeniem stosowany jest w medycynie. Często korzystają z niego sportowcy (m.in. Adam Małysz), biznesmeni, aktorzy, managerowie.


Trening Biofeedback

 

Trening metodą Biofeedback jest nowoczesną i bezpieczną metodą wspierającą podczas intensywnej nauki lub pracy, usuwającą trudności w uczeniu się, wspomagającą leczenie zaburzeń emocjonalnych i chorób psychosomatycznych.

Usprawnia i doskonali funkcje umysłu, poprawia samopoczucie. Poprzez umiejętność kontroli stresu, wpływa na poprawę funkcjonowania i jakość życia człowieka.
 

ZOBACZ OFERTĘ


Treningi Biofeedback dla dzieci, młodzieży i dorosłych
w Bielsku-Białej.


Gabinet Psychologii Biofeedback mgr Dagmary Jurasz-Siwińskiej i mgr Kamila Siwińskiego zaprasza na treningi metodą Biofeedback osoby dorosłe, a także młodzież i dzieci. Intensywność treningów jest indywidualnie dostosowywana do Państwa potrzeb.
 

Zapytaj:

Masz pytania dotyczące metody Biofeedback? Napisz do mnie